Lak na nehty - Prolog

27. října 2011 v 11:19 | Kasumi
Yepoo! Ta povídka, co má bejt yuri a tady ještě není ani shoujo-ai je zde! Jo a ten přehled, co je níž, se vztahuje vždycky jenom k tý jedný jediný kapitole.
Kapitola: Prolog
Žánr: Nic určitého
Postavy: Ino a "překvapení" :D
Shrnutí: "Hodlá hrát do zkrvavění prstů?"
Povinná písnička:

"THIS... is-my-face..." Ále ne, Ino zase hraje na ten svůj klavír. To si to nemůže aspoň pustit v originále? Bez těch bubnů to není ono. I když ona má hezčí hlas...
"Sometime I floss... I got a family - And I drik cups of tea..." Moc hezkej hlas...
"And I´m singing OH-OU on the Friday night, and I hope everything gonna be alright..." Text písně mě trochu zarazil. Znala jsem tu písničku už dřív, ale slova já nějak... nevnímám.
Sedla jsem k notebooku a našla stránku s textama a překladama. Zadala jsem "Kate Nash - Mouthwash" a čekala, co mi vyjede. Do toho mi stále zněla Inina verze.
Na monitoru se objevil originální text, dost krkolomný překlad, nejspíš jen projetý Googlem Translate a na vrchu video.
Překlad jsem sjela pohledem a radši se začetla do originálu, protože mi bylo jasné, že si to teda sama přeložím mnohem líp. O to skvělejc se mi četlo, že Ino zrovna začala od začátku, takže jsem četla zároveň s tím, jak zpívala. Příjemný.
Po tom, co zkončil text a nastala ta část, kdy se pořád do kolečka zpívá jen "Oh ou, ou o ou, oh o ou," seděla jsem trochu zaraženě a jenom nepřítomně koukala do monitoru a naslouchala Ininému zpěvu. Nemohla jsem si pomoct, ty slova mi přišly trošku... trošku... důležitější, než jen jako text nějaký písničky. Jakože... si ji Ino nevybrala jen proto, že se jí prostě líbí. Ale že ten text je nějakým způsobem mnohem výstižnější.
Dohrála poslední akordy bez zpěvu a pak začala znovu. Hodlá hrát do zkrvavení prstů?
Zvedla jsem se, ledabyle zaklapla notebook. Zběžně jsem koukla do zrcadla - 7/8 teplákový kalhoty a tílko možná nevypadaj nejhůř, ale ani nejlíp. Otevřela jsem skříň a sáhla po kraťasovejch riflích - totiž riflovejch kraťasích, kruci, už blbnu. Hodila jsem na sebe trošku jiný tílko a mikinu, kterou jsem nechala rozepnutou a její rukávy si vyhrnula těsně nad lokty. Z botníku jsem vytáhla skejtky a hodila je za dveře. Tohle sice nebyl zrovna můj styl, ale přišlo mi, že teď se nějaký takový oblečení hodí. Sedla jsem si na prah dveří s tím, že si ty boty nazuju, když jsem se ještě jednou zarazila. Vrátila jsem se a ještě si zvýraznila řasy řasenkou. Chvíli jsem plaše zírala na svůj odkaz a špičkou nohy točila po podlaze, jako bych chtěla udělat ďůlek pro kuličky. Nakonec jsem si prohlídla svoje nehty a odychla jsem si, když jsem zjistila, že jsou překvapivě zapilované a dokonce všechny na stejnou délku. Dobrá. Už žádné zdržování!
Vyšla jsem z pokoje, nazula si ty skejtky a seběhla dolů po schodech, kde jsem za sebou zaklapla vchodové dveře.
Měla jsem tohle dělat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 strange-cat strange-cat | 27. října 2011 v 21:34 | Reagovat

no to je ale článok ty sa vieš ale rozpísať :D

2 Maiko Hatake Maiko Hatake | Web | 30. října 2011 v 19:49 | Reagovat

ANOOOOOO! LAK NA NEHTYYY!

^^^^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama